فهرست مطالب

آلومینیوم تیتانیوم بور 5-1

AlTiB51
556

معرفی

آمیژان آلومینیوم- تیتانیم- بور متداول ترین آمیژان در صنعت Al-Ti-Bاست زیرا افزودن بور به طور قابل ملاحظه ای عملکرد ریزدانه کنندگی آلومینیوم توسط تیتانیوم را در شرایط هیپوپروتکتیک بهبود می بخشد. آمیژان Al-Ti-B حاوی ذرات برایدی (AlB2, TiB2)، با کنترل رشد دانه های ستونی، منجر به تشکیل دانه های ریز هم محور در مرحله ریخته گری آلیاژهای آلومینیوم می گردد. آمیژان های تجاری موجود در بازار شامل: Al-5Ti-1B, Al-5Ti-0.6B, Al-5Ti-0.2B, Al-3Ti-1B, and Al-3Ti-0.2B همه اینها دارای نسبت Ti/B بیشتری از مقدار استکیومتریک لازم جهت تولید TiB2(Ti/B=2.22) هستند لذا دارای ذرات(0.1-10μm in size) TiB2 و(20-50μm in size) Al3Ti هستند. از دیرباز مشخص شده بود که حضور ذرات Al3Tiجهت ریزدانگی مناسب الزامیست.

جدول آنالیز

Aluminum Titanium Boron
Aluminum Titanium Boron Al-5%Ti-1%B

قیمت و نحوه خرید آلومینیوم تیتانیوم بور 5-1 از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت آلومینیوم تیتانیوم بور 5-1 و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.

اطلاعات تماس

محصولات مرتبط

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…