فهرست مطالب

آلومینیوم بور 8%

AlB8
549

معرفی

ریز دانگی آلیاژ های آلومینیوم منجر به بهبود خواص محصول نهایی می شود. از میان روش های مختلف، افزودن آمیژان به مذاب آلومینیوم تکنیک اقتصادی و عملی در نیم قرن اخیر شناخته شده است. آمیژان آلومینیوم- بور به طور گسترده در تولید آلیاژ های آلومینیوم با گرید رسانا، به منظور پاک سازی فلزات حامل که در حین حل سازی، قابلیت رسانایی الکتریکی آلومینیوم را کاهش می دهند بکار می روند. فلزات حاملی مثل Ti، V،Cr و Zr براحتی بوسیله بور رسوب می کنند چرا که براید این عناصر، پایدار تر از براید آلومینیوم، AlB2 است. همچنین این آمیژان ها در ساخت کامپوزیت های زمینه آلومینیومی و به عنوان ریز دانه کننده در عملیات ذوب آلومینیوم و آلیاژ های آن کاربرد گسترده ای دارند.

جدول آنالیز

Aluminum Boron
Aluminum Boron Al- 8% B

قیمت و نحوه خرید آلومینیوم بور 8% از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت آلومینیوم بور 8% و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.

اطلاعات تماس

محصولات مرتبط

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…