فروش ویژه شمش ایندیم ۹۹.۹۹٪ چینی به مدت محدود - برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید
۴ گام تا خرید شمش روی از شرکت ذوب کالا شمیم

تماس با شرکت

مشاوره با کارشناسان

دریافت پیش فاکتور

ارسال بار به انبار شما

معرفی

روی (Zinc) فلزی سفید متمایل به نقره ای و دارای ساختار کریستالی hcp است. به علت داشتن مقاومت به خزش پایین، در کاربرد های تحت فشار استفاده نمی شود و اغلب استفاده روی پس از آلیاژسازی آن با مقادیر کوچک سایر فلزات بوده و یا به عنوان پوشش محافظ فولاد به کار می رود. روی در دمای بالا تر از دمای اتاق تبلور مجدد می یابد و مقاومت خزشی پایین دارد. بنابراین، این عنصر تنها به عنوان ماده سازنده هنگام آلیاژ كاری مناسب است. عناصر آلیاژی، بیشتر Al، Cu،Mg منجر به كوچك شدن دانه ها، تشكیل بلور های هم محور شده و بدین طریق خواص مكانیكی فلز توسعه می یابد. پائین بودن نقطه ذوب این فلز شكل‌ پذیری در ریخته‌گری آن را آسان می‌كند. روی در ساخت سیمان، دندان سازی، ساخت كبریت، كف ‌سازی، ظروف سفالین، لوازم لاستیكی، اتومبیل سازی، لوازم آشپزخانه، روکش فولاد (گالوانیزه کردن)، تهیه آلیاژ های برنز و برنج، لحیم کاری، قوطی های خمیر دندان، چسب فلز ماشین‌ تحریر و… است. از اکسید و سولفور روی به عنوان ماده رنگی سفید در رنگ سازی و تهیه پلاستیک، از سولفات روی در رنگرزی و ساخت چسب و از کلرور روی در لحیم کاری و جلوگیری از فساد چوب استفاده می شود. در گالوانیزه كردن فرآورده‌ های فولادی بكار می ‌رود و باعث جلوگیری از خوردگی فولاد می‌ شود. همچنین در قالب‌ های ریخته ‌گری و صنعت اتومبیل‌ سازی نیز به كار می‌رود.

قیمت و نحوه خرید شمش روی از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت شمش روی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه‌های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.
راه‌های ارتباطی جهت استعلام و خرید کالا
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

دیگران نیز این کالاها را جستجو کرده‌اند

شمش سرب

شمش سرب

Pb

شمش قلع

شمش قلع

Sn

ایندیم

ایندیم

In

کلسیم متال

Ca

فرو آلیاژها

فلزات خالص

آمیژان‌های آلومینیوم

قرص‌های آمیژان

چت آنلاین

کارشناسان واحد فروش شرکت ذوب کالا شمیم، آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین به مشتریان محترم می‌باشند.

 

جستجو در سایت ذوب کالا

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…