فروش ویژه شمش ایندیم ۹۹.۹۹٪ چینی به مدت محدود - برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید
۴ گام تا خرید شمش قلع از شرکت ذوب کالا شمیم

تماس با شرکت

مشاوره با کارشناسان

دریافت پیش فاکتور

ارسال بار به انبار شما

معرفی

قلع (Tin) فلزی به رنگ سفید ـ نقره ای است که بالای 13.2 ºC ساختار تترا گونال و بالاتر از 161ºC ساختار اورترومبیک دارد .آلیاژ های قلع کاربرد های زیادی دارند. از این آلیاژ ها برای لحیم کاری قلع، فلز چاپ، فلز زود گداز، آلیاژ پیوتر pewter (ترکیبی از قلع و سرب)، مفرغ، فلز یاطاقان( آلیاژ سفید) و فسفر برنز استفاده می شود. همچنین آلیاژ قلع – نیوبیم در درجه حرارت های پایین فوق رسانا است. این ترکیب برای ساخت رسانا های مغناطیسی و تولید میدان های مغناطیسی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. قلع با آب مقطر و آب شیر واکنش نمی دهد ولی با اسید های قوی و باز ها و نمک اسید ها واکنش می دهد. به آرامی با آهن پیوند ایجاد می‌كند و به عنوان پوشش سرب و روی و فولاد برای جلوگیری از خورندگی استفاده می شود. ظروف فولادی تشكیل شده از قلع به طور گسترده‌ای برای نگهداری مواد غذایی استفاده می‌شود و یك بخش بزرگی از بازار برای فلز قلع را تشكیل می‌دهند. عمده مصرف قلع در صنعت لحیم كاری می‌باشد. 9% قلع در پوشش ورقه های آهنی با یک لایه نازک قلع کاربرد دارد.این ورقه ها در ساخت قوطی های کنسرو استفاده می شوند. 39% قلع در ساخت ورقه های حلبی، 24 % در لحیم کاری و 14% در تهیه آلیاژ های مهمی چون: برنز (قلع- مس)، مفرغ (قلع- سرب)، آلیاژ های مخصوص، آلیاژ پوششی و فسفر برنز کاربرد دارد.

قیمت و نحوه خرید شمش قلع از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت شمش قلع با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه‌های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.
راه‌های ارتباطی جهت استعلام و خرید کالا
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

دیگران نیز این کالاها را جستجو کرده‌اند

شمش سرب

شمش سرب

Pb

شمش روی

شمش روی

Zn

ایندیم

ایندیم

In

کلسیم متال

Ca

فرو آلیاژها

فلزات خالص

آمیژان‌های آلومینیوم

قرص‌های آمیژان

چت آنلاین

کارشناسان واحد فروش شرکت ذوب کالا شمیم، آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین به مشتریان محترم می‌باشند.

 

جستجو در سایت ذوب کالا

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…