فهرست مطالب

فرو نیوبیوم

FeNb
437

معرفی

فرو نیوبیوم ماده ای افزودنی به فرآیند تولید فلزات آمورف بوده ، و خواص مطلوب متعددی را به ترکیب حاصل انتقال می دهد. از مزایای اصلی اضافه کردن فرو نیوبیوم به یک آلیاژ ،در خواص ضد خوردگی آن می باشد. علاوه براین، اضافه کردن فرو نیوبیوم به یک آلیاژ، آن را قابل جوش تر و بسیار قوی تر می کند. با اضافه کردن عناصر دیگر مانند زیرکونیوم و فرو نیوبیوم ، فولاد تولیدی برای کاربردهای حساس مانند پلهای معلق بسیار عالی می باشد. اکثر فولادهای درجه SAE از فرو نیوبیوم می باشد، چرا که فرو نیوبیوم مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون، مقاومت در برابر خزش و همینطور کاهش فرسایش در دماهای بالاتر را افزایش می دهد.

جدول آنالیز

FERRO NIOBIUM
Nb 60 % min.
Al 2 % max.
Si 3 % max.
Ta 3 % max.
C 0.03 % max.
Mn 1 % max.
Size 10 – 50 mm.
Packing 250 kg Drum

قیمت و نحوه خرید فرو نیوبیوم از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت فرو نیوبیوم و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.

اطلاعات تماس

محصولات مرتبط

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…