فهرست مطالب

فرو وانادیوم

FeV
434

معرفی

وانادیوم یک افزودنی سخت کننده و مستحکم کننده عمومی و ضدخوردگی برای فولادهایی مانند فولاد استحکام بالا (HSLA) ، ابزار فولادی و سایر محصولات پایه آهنی می باشد. فرو وانادیوم اولین بار در ساخت اتومبیل فورد مدل T استفاده شد و همچنان در صنعت خودروسازی استفاده می شود. فرو وانادیوم به عنوان یک افزودنی در پروسه تولید فلزات آهنی ، چندین خصوصیت مطلوب را در ترکیبات جدید به وجود می آورد. یکی از اصلی ترین مزایای افزودن فرو وانادیوم به آلیاژها ثبات آن در مقابل قلیا و همچنین اسید سولفوریک و اسید هیدروکلریک می باشد. به علاوه افزودن فرو وانادیوم به آلیاژ باعث می شود که فولاد در مقابل هر نوع خوردگی کمتر حساس باشد. فرو وانادیوم همچنین به منظور کاهش وزن و افزایش استحکام کششی مواد به طور هم زمان استفاده می شود

جدول آنالیز

FERRO VANADIUM
V 78 – 82 %
Al 0.5 or 1.5 % max.
Si 1.5 % max.
C 0.1 or 0.25 % max.
S 0.05 % max.
P 0.05 % max.
Cu 0.1 % max.
As 0.05 % max.
Size 10 – 50 mm.
Packing 250 kg Drum

قیمت و نحوه خرید فرو وانادیوم از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت فرو وانادیوم و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.

اطلاعات تماس

محصولات مرتبط

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…