۴ گام تا خرید کلسیم متال از شرکت ذوب کالا شمیم

تماس با شرکت

مشاوره با کارشناسان

دریافت پیش فاکتور

ارسال بار به انبار شما

معرفی

کلسیم (Calcium) فلزی چکش خوار و نرم، به رنگ سفید- نقره ای با ساختار بلورین مکعبی است. بلور های کلسیم در دمای 810˚C ذوب می ‌شوند و فلز کلسیم در آب و اسید محلول بوده و هیدرو کسید و نمک تولید می‌ نماید. کلسیم تجارتی به آسانی با آب و اسید ها واکنش داده و تولید هیدروژنی می نماید که حاوی مقدار قابل ملاحظه ای از گاز آمونیاک و هیدرو کربن ها، به عنوان ناخالصی می ‌باشد. از کلسیم می توان به عنوان یک عامل آلیاژ کننده در فلزات حاوی آلومینیوم جهت حذف بیسموت از سرب، و به عنوان کنترل کننده کربن گرافیتی در چدن استفاده کرد. از طرف دیگر می توان از این فلز به عنوان عاملی برای حذف اکسیژن درکارخانجات فولاد و به عنوان عامل احیا کننده در تهیه فلزاتی مانند کروم، زیرکونیم و اورانیم و به عنوان یک ماده جدا کننده در مخلوط گاز های نیتروژن و آرگون استفاده نمود. ضمناً زمانی که کلسیم به آلیاژ های منیزیم افزوده شود (25.0%)، ساختمان آنها را تصفیه و موجب کاهش تمایل آتش گیری آنها می شود.

قیمت و نحوه خرید کلسیم متال از شرکت ذوب کالا

برای استعلام قیمت کلسیم متال با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و ثبت سفارش، می توانید از طریق راه‌های ارتباطی شرکت با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه ثبت سفارش، اقدام نمایید.
CALCIUM METAL
Ca 98.5 % min.
Al 0.5 % max.
Mg 0.5 % max.
Size 10 – 100 mm
Packing 125 kg Drum
راه‌های ارتباطی جهت استعلام و خرید کالا
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم

دیگران نیز این کالاها را جستجو کرده‌اند

شمش سرب

شمش سرب

Pb

شمش روی

شمش روی

Zn

شمش قلع

شمش قلع

Sn

ایندیم

ایندیم

In

فرو آلیاژها

فلزات خالص

آمیژان‌های آلومینیوم

چت آنلاین

کارشناسان واحد فروش شرکت ذوب کالا شمیم، آماده ارائه خدمات به صورت آنلاین به مشتریان محترم می‌باشند.

 

جستجو در سایت ذوب کالا

فرو آلیاژ ها

فروآلیاژها، آلیاژهایی هستند که از آهن و یک یا چند عنصر دیگر تشکیل شده‌اند و شرایط آسان داخل شدن عنصر یا عناصر مورد نظر به فولاد یا چدن مذاب را فراهم می‌کنند. نقش این عناصر می‌تواند شامل اکسیژن‌زدایی و یا ایجاد ساختار مورد نظر و دستیابی به خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوب برای کاربردهای معین انواع فولاد و چدن باشد.
این عناصر عبارتند از سیلیسیم، منگنز، کروم، مولیبدن، وانادیوم، تیتانیوم، کبالت، نیکل، تنگستن و…